Співачка FKA Twigs створила ШІ-двійника для спілкування з шанувальниками

Джерело: Variety
Британська співачка й акторка FKA Twigs зізналася, що створила віртуальну версію себе за допомогою технологій штучного інтелекту для спілкування з прихильниками та ЗМІ, у той час, як вона зайнята створенням музики.
Артистка поділилася деталями проєкту під час свого виступу на слуханні в Сенаті США з питань інтелектуальної власності. Законопроєкт пропонує запровадити регулювання щодо ШІ та авторського права.
Зокрема FKA Twigs зазначила, що її мистецтво “це її ідентичність”, тому вона вирішила розробити ШІ-версію себе. Так званий діпфейк не лише копіює особистість артистки, а й використовує її інтонацію та здатен говорити кількома мовами.
На думку виконавиці, подібні технології слугують дуже цінними інструментами як у мистецькому, так і в комерційному плані, однак за умови, що вони перебувають під контролем артиста. Тому співачка закликала законодавчо регулювати використання штучного інтелекту.
За даними видання, діпфейк збираються протестувати цього року. ШІ візьме на себе роль у розширенні охоплень і взаємодії з аудиторією в соцмережах, тоді як вільний час артистка планує проводити в студії.
- Американська акторка Скарлетт Йоганссон, відома роллю у фільмах Marvel, сказала, що була “шокована” і “розлючена” після того, як OpenAI запустила чат-бот з “страшно схожим” голосом на її власний.
20 травня Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кая Каллас повідомила, що міністри закордонних справ країн Європейського Союзу погодили контракт на 5,5 мільйона євро для підтримки діяльності “Радіо Свобода”.
Молоде лосеня, котре напередодні збив автомобіль у Підмосков’ї, померло під час операції. Серце тварини не витримало наркозу. Раніше російські фахівці спромоглися приспати його лише з третьої спроби, зазначивши, що перші два дротики із седативним препаратом тварина проігнорувала.
Сенатори США Чак Грасслі (республіканець) та Емі Клобучар (демократка) очолили групу з семи законодавців, котрі спільно подали двопартійну резолюцію з вимогою повернути усіх викрадених росіянами українських дітей до підписання будь-якої остаточної мирної угоди стосовно війни Росії проти України.
У США зростає занепокоєння щодо недостатньої жорсткості президента Дональда Трампа у ставленні до Росії. Згідно з опитуванням Harvard CAPS/Harris Poll, 59% американських виборців вважають, що глава Білого дому недостатньо рішучий у протистоянні з господарем Кремля Володимиром Путіним.
Державний секретар США Марко Рубіо під час слухань у Комітеті з міжнародних відносин пояснив, що причина продовження російсько-української війни у тому, що Росія хоче те, що їй не належить, тоді як Україна прагне повернути втрачені території засобами, які можуть бути недосяжні військовим шляхом.