Співачка Ріанна розповіла, як змінювала правила моди для вагітних

Джерело: BBC News

Американська співачка барбадоського походження Ріанна розповіла BBC, що вона “відмовлялася купувати одяг для вагітних” і їй подобалося переписувати правила моди для майбутніх матерів.

“Я підійшла до цього, як і до всього, що я роблю з модою. Я просто хочу робити все по-своєму і завжди міняти це на власний смак”, – сказала вона. 

Ріанна має двох синів від репера A$AP Rocky – RZA Athelaston Mayers 2022 року народження, і Riot Rose Mayers 2023 року народження.

Фото: Getty Images

Відповідаючи на запитання про свій стиль за останні пару років, вона зазначила: 

“Під час першої вагітності я могла носити підбори до кінця, але під час другої у мене з’явилась маленька дитина, живіт, була зима, і я мала дитячу сумку, тож я подумала: “Може, ні”, тому я підійшла до цього з творчістю”.

Вона розповіла, що почала по-новому створювати образи для вагітних з використанням повсякденного одягу, а не купувати спеціальний одяг.

“Можливість дозволити собі подумки мати такий простір, щоб підходити до своєї шафи і створювати речі, після того, як у вас з’явились діти – це щось приносить вам як жінці і як мамі, і це дуже важливо”, – сказала вона.

Багато її образів, як під час вагітності, так і після неї, віддавали перевагу високій моді, й були описані в Glamour як “доступні”.

“Вона просуває концепцію того, що може включати гардероб для вагітних. До цього часу короткі топи, джинси з низькою посадкою та прозорі тканини не були основою одягу для вагітних”,–— сказала Ешлі Нойман з The Bump Guardian у 2022 році.

Японія, у межах нового пакету санкцій, запровадила торгові обмеження щодо китайських компаній, які підтримують РФ у війні проти України.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.