Співзасновник компанії Adobe Джон Варнок помер у віці 82 років

Джерело: Reuters

Співзасновник виробника Photoshop Adobe Джон Варнок помер 19 серпня у віці 82 років, повідомили у компанії.

Причина смерті не розголошується.

Це сумний день для спільноти Adobe та індустрії, для якої він був джерелом натхнення протягом десятиліть, — зазначив генеральний директор Adobe Шантану Нараєн в електронному листі, надісланому співробітникам.

У 1982 році Варнок разом із Чарльзом Ґещке заснував Adobe. У 2000 році він пішов на пенсію з посади генерального директора та до 2017 року перебував на посаді голови правління спільно з Ґещке.

У 2009 році Барак Обама нагородив Ґещке і Варнока національною медаллю США у галузі технологій та інновацій, однією з найвищих національних відзнак, що присвоюється науковцям, інженерам та винахідникам за значний внесок у технологічний прогрес.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.