США готують новий пакет озброєнь для України

Джерело: AL Jazeera

За словами офіційних осіб США, очікується, що наступного тижня адміністрація Байдена оголосить про новий пакет озброєнь для України, з коштів, які надійшли через “бухгалтерську помилку”.

Ці кошти дозволять США надіслати Україні військову підтримку, попри виключення нової допомоги Україні з законопроєкту про тимчасові витрати.

Очікується, що вартість останнього пакету зброї складе близько 200 мільйонів доларів. Пентагон все ще має близько 5,4 мільярда доларів нещодавно виявлених коштів.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

Минулої доби, 21 травня, російські загарбники атакували низку житлових кварталів населених пунктів Херсонської області та місто Херсон, внаслідок чого вісім людей зазнали поранень, серед них дитина.

У Силах Спеціальних Операцій ЗСУ повідомили про здобутки українських спецпризначенців на фронті. Так, на одному з операційних напрямків оператори 3-го окремого полку ССО за три тижні розбили пів дивізіону зенітно-ракетних комплексів “Бук” росіян.

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас закликала партнерів по НАТО дозволити своїм військовим інструкторам розгортати тренувальні місії українських оборонців безпосередньо на території України.