США мають намір підштовхнути Зеленського до більш чіткого плану війни, – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Повідомляється, що Сполучені Штати наступного тижня в Давосі очікуватимуть від президента України Володимира Зеленського чіткого плану бойових дій цього року.

Радник США з національної безпеки Джейк Салліван, ймовірно, обговорить цю тему з Зеленським на полях Всесвітнього економічного форуму, і американські чиновники продовжуватимуть наполягати на цьому в найближчі тижні, за словами людей, знайомих із плануванням.

Також зазначають, що офіційні особи у Вашингтоні стурбовані тим, що розбіжності між Зеленським і головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним уповільнюють зусилля з вироблення нової стратегії.

Союзники України зазначають, що розробка чіткої військової стратегії щодо того, як захистити поточні позиції, а потім прорвати російські лінії, є надзвичайно важливою.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.