США пропонують винагороду до $10 млн за інформацію про фінансову мережу ХАМАСу
Джерело: The Hill
Державний департамент США пропонує винагороду до десяти мільйонів доларів за інформацію про фінансову мережу ХАМАСу.
За даними видання, програма Держдепартаменту “Нагороди за допомогу правосуддю” шукає інформацію про п’ятьох фінансових посередників, які допомагають управляти інвестиційними портфелями ХАМАСу і сприяють діяльності угруповання.
Зокрема, США шукають дані про Амера Камаля Шаріфа Альшаву, Ахмеда Саду Джахлеба і Валіда Мохаммеда Мустафу Джадаллаха, які є частиною мережі ХАМАС у Туреччині. Також Сполучені Штати цікавить інформація про Абдельбасіта Хамзу Ельхасана Мохамеда Хаїра в Судані і Мухаммеда Ахмада Абд аль-Даїма Насралла.
Як зазначається, Альшава є головним виконавчим директором Trend GYO і входив до складу правління кількох компаній з управління інвестиційними портфелями ХАМАСу.
Тоді як Джахлеб є секретарем інвестиційного портфеля ХАМАСу і координує діяльність підконтрольних бойовикам компаній і посадовців. Джадалла, своєю чергою, входить до складу правління кількох інвестиційних компаній.
Відомо, що Хамза проживає в Судані і є фінансистом ХАМАСу, який керував кількома компаніями в інвестиційному портфелі угруповання. Він був причетний до переказу майже 20 мільйонів доларів представникам ХАМАСу, деякі з них вважаються особливо небезпечними міжнародними терористами.
Насралла – представник ХАМАСу, який має тісні зв’язки з іранськими структурами. За даними США, він причетний до передачі десятків мільйонів доларів угрупованню.
Так, Держдеп шукає інформацію, яка б допомогла ідентифікувати і підірвати джерела доходів ХАМАСу або “його ключові механізми фінансового сприяння”, а також будь-яких великих донорів та фінансових посередників.
Як пояснили в агентстві, Сполучені Штати цікавлять дані, які можуть бути пов’язані з фінансовими установами, підприємствами або інвестиціями, що належать або контролюються ХАМАСом, підставні компанії, які займаються технологіями подвійного призначення для угруповання, і злочинні схеми за участю бойовиків для фінансової вигоди ХАМАСу.
- Армія оборони Ізраїлю заявила про виявлення доказів того, що терористичне угруповання ХАМАС розробляло керовані крилаті ракети під керівництвом Ірану.
У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив навий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.
У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.
Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.
Триває 1234-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Президент США Дональд Трамп заявив, що американське озброєння, яке надаватиметься Україні, повністю оплачуватиме НАТО.