США завдали ударів по більш ніж 85 цілям в Іраку та Сирії

Джерело: Reuters

В п’ятницю 2 лютого, США завдали авіаударів в Іраку та Сирії по більш ніж 85 цілям, пов’язаним з Революційною гвардією Ірану (КВІР) та ополченнями, які вона підтримує.

Зазначають, що ці удари є лише першими у відповіді адміністрації президента США Джо Байдена на атаку, здійснену минулими вихідними підтримуваними Іраном бойовиками.

Американські військові заявили, що удари вразили цілі, включаючи командні та контрольні центри, сховища ракет і безпілотників, а також об’єкти логістики та ланцюга постачання боєприпасів.

Удари вразили понад 85 цілей з більш ніж 125 боєприпасами, повідомили військові. 

Вони націлилися на сили “Кудс” – іноземну шпигунську та воєнізовану структуру КВІР, яка сильно впливає на союзне ополчення на Близькому Сході.

Сирійські державні ЗМІ повідомили в п’ятницю, що “американська агресія” на об’єкти в пустельних районах і на сирійсько-іракському кордоні призвела до ряду втрат і поранень.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.