США збільшили виробництво боєприпасів для України – AP
Джерело: AP News
Завод з виробництва боєприпасів у Пенсильванії збільшив обсяги виготовлення на 50%, аби задовольнити попит України щодо. Щобільше, завод планує введення в експлуатацію більше своїх потужностей.
Американські посадовці оголосили про збільшення виробництва цього тижня, демонструючи модернізацію заводу, яка вартувала 400 мільйонів доларів.
Завод у Скрентоні ріже та кує сталеві снаряди калібру 155 мм для гаубиць, відправляючи їх до штату Айова, де снаряд заповнюють вибухівкою та оснащують залпами. Більшість цих снарядів далі відправляють до України.
Завод у Скрентоні, разом з двома іншими заводами у сусідньому місті Вілкс-Барре, не так давно збільшили виробництво боєприпасів з 24 000 до 36 000 на місяць. Зараз проводять підготовку до запуску трьох нових виробничих ліній, що дасть змогу виробляти ще більше боєприпасів.
“Зараз ми зосереджені на 155 мм. Це майже все, на чому ми зосереджені. Ми дуже наполегливо працюємо, аби забезпечити досягнення мети, яку поставив Пентагон”, – сказав представник командувача сухопутних військ Річард Хансен.
- Південно-Африканська Республіка блокує постачання боєприпасів до Польщі, побоюючись, що вони можуть опинитися в Україні.
- Чехія використає частину доходів з заморожених активів Росії на придбання великокаліберних боєприпасів для Збройних сил України.
Пізно ввечері 14 листопада російські війська знову здійснили масовану атаку дронами на Одесу та район. Внаслідок обстрілу є загибла та поранені, пошкоджена цивільна інфраструктура.
Українська делегація на чолі з головою парламентського комітету з екологічної політики Олегом Бондаренком і його заступницею Оленою Криворучкіною звернулася до учасників найбільшої у світі кліматичної конференції COP29 із закликом зупинити російський екоцид. Представники України наголосили, що агресія Росії створює загрозу для екологічної безпеки всього світу.
Американська акторка Шанель Бенкс, відома роллю Сойєр Беннетт в серіалі “Пліткарка”, зникла безвісти.
Вчені Міжнародного центру фізіології та екології комах у Кенії відкрили новий спосіб боротьби з пластиковими відходами. Виявилось, що личинки темного жука Alphitobius здатні споживати і розкладати полістирен — пластик, який використовується у пакуванні продуктів, електроніки та промислової продукції. Це перший відомий випадок, коли африканські комахи виявили здатність розщеплювати цей стійкий матеріал.
Сучасний український та міжнародний скульптор, учасник проєкту “Сади мрій” Альоша (Aljoscha) 29 жовтня 2024 презентував…