США збільшили виробництво боєприпасів для України – AP
Джерело: AP News
Завод з виробництва боєприпасів у Пенсильванії збільшив обсяги виготовлення на 50%, аби задовольнити попит України щодо. Щобільше, завод планує введення в експлуатацію більше своїх потужностей.
Американські посадовці оголосили про збільшення виробництва цього тижня, демонструючи модернізацію заводу, яка вартувала 400 мільйонів доларів.
Завод у Скрентоні ріже та кує сталеві снаряди калібру 155 мм для гаубиць, відправляючи їх до штату Айова, де снаряд заповнюють вибухівкою та оснащують залпами. Більшість цих снарядів далі відправляють до України.
Завод у Скрентоні, разом з двома іншими заводами у сусідньому місті Вілкс-Барре, не так давно збільшили виробництво боєприпасів з 24 000 до 36 000 на місяць. Зараз проводять підготовку до запуску трьох нових виробничих ліній, що дасть змогу виробляти ще більше боєприпасів.
“Зараз ми зосереджені на 155 мм. Це майже все, на чому ми зосереджені. Ми дуже наполегливо працюємо, аби забезпечити досягнення мети, яку поставив Пентагон”, – сказав представник командувача сухопутних військ Річард Хансен.
- Південно-Африканська Республіка блокує постачання боєприпасів до Польщі, побоюючись, що вони можуть опинитися в Україні.
- Чехія використає частину доходів з заморожених активів Росії на придбання великокаліберних боєприпасів для Збройних сил України.
Олександр Лукашенко, самопроголошений президент Білорусі, здійснить візит до Китаю напередодні виборів, які відбудуться 26 січня. Це буде його третя офіційна поїздка до КНР за останні три роки.
У 2025 році мобільні оператори почнуть поступове відключення своїх 3G-мереж, щоб звільнити частоти для розвитку 4G. Це дозволить покращити швидкість та якість зв’язку для користувачів.
3 січня президент Володимир Зеленський ухвалив рішення продовжити безвізовий режим для громадян Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, зокрема щодо в’їзду на територію України та транзиту через країну, на ще один рік.
На тимчасово окупованих територіях загарбники активно розвивають культ особистості російського диктатора Володимира Путіна.
У Братиславі словаки вийшли на протест проти політики прем’єр-міністра Фіцо. Учасники протесту заявили, що Словаччина має залишатися частиною Європи, а не підкорятися російському впливу.