США зреагували на статтю Bloomberg про те, що заяви Макрона про Україну дратують Вашингтон
Джерело: брифінг речника Держдепу США Метью Міллера
У Держдепі США прокоментували статтю видання Bloomberg про те, що заяви президента Франції Емманюеля Макрона про ймовірність відправки військ в Україну дратують американських посадовців.
Відповідаючи на питання журналіста щодо статті, Міллер наголосив, що “не має жодної реакції”.
Міллер наголоси, що Макрон – давній союзник США і разом працюють над низкою питань, зокрема й щодо підтримки України.
Водночас він вкотре нагадав, що США не будуть відправляти своїх військових до України.
“Але, звичайно, ми чітко дали зрозуміти, що Сполучені Штати не збираються відправляти жодних військ в Україну”, – сказав він.
Що передувало?
Напередодні видання Bloomberg опублікувало статтю, з посиланням на анонімні джерела, що заяви Макрона про відправку військових до України, де триває війна з російським агресором, нібито дратують американських посадовців. Джерела агентства зазначили, що США остерігаються, що це може призвести до фізичного протистояння з РФ.
- 26 лютого президент Франції Емманюель Макрон повідомив про спільне усвідомлення європейськими країнами необхідності бути готовими до можливого нападу Росії у найближчі роки.
- У російській держдумі зреагували на нещодавні заяви президента Франції Емманюеля Макрона щодо ймовірності відправки французьких військових в Україну.
Поліція Південної Кореї здійснила обшук в офісі президента Юн Сук Йоля на тлі розслідування щодо оголошення воєнного стану минулого тижня. Ця подія стала черговим етапом у конституційній кризі, що охопила країну.
ДБР повідомило про підозру у держзраді народному депутату України VI та VII скликань від забороненої “Партії регіонів”.
Служба безпеки України затримала агента воєнної розвідки РФ на Донеччині. Зловмисник шпигував за пунктами дислокації та переміщеннями Сил оборони України, щоб наводити по них ворожі удари.
У ніч на 11 грудня Сили оборони України атакували нафтобазу у Брянській області РФ.
Суперечки щодо мобілізації в Україні спричинили напруженість у відносинах між президентами Володимиром Зеленським і Джо Байденом. Як повідомляють джерела, конфлікт виник через розбіжності в поглядах на кількісні показники мобілізації та зниження мобілізаційного віку.