Стівен Кінг: «Радикальні республіканці, по суті, вбивають Україну»

Джерело: Стівен Кінг/X

Американський письменник, якого називають “Королем жахів”, Стівен Кінг вкотре підтримав Україну.

Він заявив, що республіканці “по суті вбивають Україну”, ймовірно, маючи на увазі блокування допомоги.

“Радикальні республіканці в Палаті представників, по суті, вбивають Україну. Як сказав один консервативний коментатор-республіканець, “Путін, мабуть, сам себе щипає””, – написав Кінг.

Фото: Стівен Кінг/X

Зауважимо, що автор понад 200 творів, здебільшого в стилі жахів та трилеру, ще в перший день повномасштабного вторгнення підтримав Україну і виступив проти російської агресії. Він заявив, що не видаватиме свої книги в Росії.

  • Провідний британський нейрохірург та автор бестселера “Історії про життя, смерть і нейрохірургію” Генрі Марш опублікував фото, на якому плете маскувальні сітки у Львові.
  • У день народження української поетеси Ліни Костенко британська акторка та сценаристка, лауреатка премії “Оскар”, “Золотий глобус” та BAFTA Емма Томпсон підтримала Україну та прочитала вірш “Крила”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.