Створюють у месенджерах фейкові боти «Київстару»: у МВС попередили про нову схему шахраїв

Джерело: МВС України

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про нову фішингову схему шахраїв, які у месенджерах створюють фейкові боти оператора зв’язку “Київстар”.

Відтак, шахраї розповсюджують фішингові посилання під приводом компенсації та інформування про терміни відновлення роботи сервісів оператора.

Що далі?
  • Абоненту пропонують перейти за посиланням та зареєструватися, щоб отримати гроші.
  • Так шахраї отримують доступ до сторінок у соцмережах, онлайн-банкінгу.
Як уберегти себе?
  • Довіряйте тільки перевіреній інформації на офіційних сторінках компанії.
  • Не переходьте за сумнівними посиланнями, не діліться номерами телефонів та особистими даними.

“Будьте пильними та не дайте себе ошукати”, – наголосили у МВС.

Нагадаємо, що зранку 12 грудня у “Київстарі” стався масштабний збій, через який абоненти не можуть перейти на інших операторів у внутрішньому роумінгу. Проблема вплинула на інші сервіси та нацроумінг.

“Нацроумінг не працює через те, що мережа “Київстару” не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою”, – йдеться в повідомленні Мінцифри.

Збій оператора є тимчасовим. У компанії працюють, аби знову повернути звʼязок своїм абонентам.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.