Суперечить ідеї заходу: Зеленський провів молитовний сніданок, але не покликав опозицію

Джерело: Офіс Президента, Софія Федина

У Києві в суботу, 29 червня, відбувся молитовний сніданок під патронатом Президента України Володимира Зеленського. Його відвідали 836 осіб із 15 країн світу, зокрема представники 12 конфесій. Проте представників опозиції не було запрошено.

Серед учасників були звільнені з полону священники УГКЦ Богдан Гелета та Іван Левицький, як повідомив Офіс президента.

“Ми всі тут люди різні. Це факт. І можуть бути різними наші погляди, і ми йшли різними шляхами. У нашому молитовному сніданку беруть участь представники різних країн та різних спільнот. Але є те, чим ми всі безперечно поєднані. І це – наше прагнення зберегти найсвітліше в людях та в нашій країні – вистояти у страшний час війни”, – сказав очільник України.

Разом з тим, виявилось, що на захід взагалі не запросили представників опозиції, що суперечить ідеї молитовного сніданку.

“Молитовний сніданок – це американська протестантська традиція, яка передбачає, що найзатятіші опоненти мають об’єднатися у молитві. Зеленський так боїться опозиції, що вперше на молитовний сніданок не запросили нікого з Європейської солідарності” – написала народна депутатка IX скликання Софія Федина.

  • Студентка Українського Католицького Університету Юлія Лисак отримала стипендію Фонду Порошенка імені Героя України Тараса “Хамера” Бобанича.
  • Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час виступу на Політичній Асамблеї Європейської народної партії у Брюсселі закликав європейських партнерів зробити все необхідне для перемоги у війні проти Росії.
  • Петро Порошенко на виставці Eurosatory 2024 у Парижі розповів про переговори з виробниками військової техніки.
  • Лідер фракції “Європейська Солідарність” передав бійцям батальйону ударних БпАК “Ахіллес” 92-ї бригади імені кошового отамана Івана Сірка партію новітніх дронів.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.