Сили оборони збили російський військовий літак А-50

Джерело: командувач Повітряних Сил Микола Олещук

Сьогодні, 23 лютого, Сили оборони збили російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 над акваторією Азовського моря.

“А-50 із позивним “Баян” долітався! Вітаю окупантів “С Днем защитника отечества! Святкувати треба вдома, і так, щоб Баян не порвати!” – зазначив командувач Повітряних Сил Олещук.

Він також подякував Головному управлінню розвідки МОУ та усім, “хто забезпечив результат”.

Нагадаємо, що в січні Україна збила російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління Іл-22.

Довідково: А-50 – це літак далекого радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛВ), сконструйований в часи СРСР та прийнятий на озброєння в 1989 році. Він створений на базі військово-транспортного літака Іл-76. 

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.