Син Трампа заявив, що за два дні бойових дій в Ізраїлі побачив більше кадрів, ніж з України

Джерело: Дональд Трамп-молодший у X (Twitter)

Син колишнього президента США Дональда Трампа — Дональд Трамп-молодший заявив, що за два дні побачив більше відео з бойових дій в Ізраїлі, аніж за два роки в Україні. GeoConfirmed, глобальна геолокаційна платформа, орієнтована і на війну в Україні, відповіла йому, що за понад півтора року назбирала щонайменше 23 тисячі відео.

“Як це можливо, що я за кілька годин побачив більше відео з цієї війни в Ізраїлі, ніж з України за майже 2 роки???” — написав він.

GeoConfirmed додала мапу, де кожна іконка має відеоматеріал з гіперпосиланням на те, що сталося в тому чи іншому районі.

Фото: GeoConfirmed

Крім того, 8 жовтня організація опублікувала допис, де заявила, що за останні 10 днів на мапі з’явилося 378 подібних геолокацій.

“Тож понад 378 відеозаписів геолоковано, і це лише невелика частина кадрів, які з’являються, і це лише частина того, що відбувається на землі”, — зауважили вони.

Фото: GeoConfirmed

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.