Синя гілка київського метрополітену може відновити роботу через декілька років – Бахматов

Джерело: голова Офісу трансформацій Максим Бахматов в етері телемарафону

Відновлювальні роботи в ушкодженому тунелі київського метро між станціями “Деміївська” та “Либідська” можуть тривати від 2-х до 5-ти років.

За словами Бахматова, пошкоджений тунель необхідно повністю будувати заново, а це може тривати декілька років.

“Три роки, два роки, може п’ять років будуть будувати новий тунель у тому місці”, – сказав він.

Ведучий телемарафону зауважив, що ця інформація може шокувати киян та уточнив, чи заснована ця вона на даних фахівців, які оглядали тунель.

У відповідь Бахматов заявив, що киян має також шокувати і те, що міст метро у Києві – аварійний.

“Він просто ще не впав, але він реально аварійний ще з 2017 року. І про це кажуть, і є експертні висновки, і публічна інформація про це. Це реальний шок. Реально тунель на “Деміївській” аварійний і будуть будувати новий. Так, це експертна думка людини, що чим займається. Зараз цей інститут, що туди попаде, він так і скаже, буде рекомендувати перебудовувати це все”, – сказав він.

ДОВІДКА: станом на 8 грудня 2023 року міська влада оголосила призупинення руху поїздів на ділянці між станціями “Либідська” та “Деміївська” Оболонсько-Теремківської лінії метро.

За попередніми даними, причиною цього стала розгерметизація тунелю та утворення тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю  метрополітену.

Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.  

NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.

Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.

Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.

90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.