Ситуація в енергосистемі України: через негоду знеструмлено 337 населених пунктів

Джерело: Міністерство енергетики України

Внаслідок негоди в Україні знеструмлено 337 населених пунктів. Дефіциту електроенергії не передбачається, енергосистема працює стабільно та збалансовано. 

Через негоду в Україні знеструмлено 337 населених пунктів: 

  • Київська область – 180 населених пунктів, 
  • Чернігівська – 58, 
  • Житомирська – 48, 
  • Хмельницька – 22, 
  • Дніпропетровська – 20, 
  • Черкаська – 5, 
  • Кіровоградська – 4 населені пункти.

Енергетики працюють, аби якнайшвидше повернути світло споживачам. 

Минулої доби у Харкові застосовувалися графіки погодинних відключень – знеструмлювалися близько 230 тисяч споживачів. Також графіки застосовуються сьогодні зранку, 3 квітня, – відключено 115 тисяч абонентів. В інших областях країни обмежень споживачів не планується.

Вчора ввечері на Донеччині внаслідок ворожого обстрілу троє енергетиків ПАТ “Донбасенерго” дістали поранення. Їх доставили до лікарні й надали допомогу.

  • 2 квітня генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко оприлюднив відео зсередини однієї з українських ТЕС, що постраждала внаслідок масштабного ракетного обстрілу РФ 22 та 29 березня.
  • Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що російська атака 22 березня завдала енергетичній інфраструктурі Харківщини найбільших руйнувань за часи війни.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.