Ситуація з COVID-19: Киянам рекомендували використовувати маски в місцях скупчення людей

Джерело: пресслужба КМДА

У КМДА рекомендували киянам повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження COVID-19.

Як нагадав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я закликали продовжити дотримання маскового режиму й соціальної дистанції, щоб уникнути зараження COVID-19.

Відповідну заяву генеральний директор ВООЗ зробив після того, як у багатьох країнах протягом кількох тижнів зростала кількість респіраторних захворювань, спричинених COVID-19, грипом та іншими патогенами. У Києві це питання теж актуальне. Адже щотижня фіксуються нові випадки захворювання на коронавірус. Серед пацієнтів, яких госпіталізовано, є й важкі пацієнти, – зазначив Поворозник.

Він акцентував, що киянам доцільно повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

Відтак додав, що мовиться в першу чергу про здоров’я, яке потрібно берегти. Поворозник наголосив, що при погіршенні стану і перших симптомах недуги слід обов’язково звертатись до свого сімейного лікаря та, за потреби, яку визначить лікар, вчасно проходити тестування на COVID-19. Він також нагадав, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація.

Зауважимо, у ВООЗ повідомили, що у світі зростає кількість хворих на COVID-19. В організації закликали не нехтувати карантинними заходами.

За даними синоптиків, у неділю, 15 грудня, в низці областей України очікуються опади у вигляді мокрого снігу, подекуди – пориви вітру до 20 м/с.

Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.  

NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.

Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.

Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.