Новини за темою: енергетики

Через ворожі обстріли загалом в Україні без електроенергії залишається 401 населений пункт.

Через підвищення температури повітря рівень споживання електроенергії продовжує зростати.

Ворожий терор прифронтових та прикордонних з РФ областей триває. Відтак, у Донецькій та Запорізькій областях без електропостачання лишилися 179 населених пунктів.

Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що зараз – пік наймасштабнішої за часи незалежності України ремонтної кампанії в енергетиці.

Через підвищення температури повітря рівень споживання електроенергії продовжує зростати. Відтак, вчора, у четвер, у вечірні години пік споживання був на 4% більшим, ніж у середу.

Уночі 3 серпня російські загарбники здійснили чергову атаку дронами по території України. Однак влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури не зафіксовано.

Внаслідок несприятливих погодних умов відключилися лінії міждержавного з’єднання з Молдовою і Польщею.

Під час зустрічі з амбасадоркою США в Україні Бріджит Брінк очільник Міненерго Герман Галущенко повідомив, що в Україні триває наймасштабніша за всю історію ремонтна кампанія на енергетичних об’єктах.

Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлено 209 населених пунктів у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в Україні вже виконали близько 60% запланованих робіт з відновлення електромереж, що були пошкоджені під час ворожих атак.