Талібан попросив Іран дозволу приєднатися до терористичної кампанії в Ізраїлі, – JP

Джерело: The Jerusalem Post

Згідно з повідомленнями багатьох іноземних ЗМІ від 7 жовтня, Талібан попросив Іран про доступ до Ізраїлю, щоб допомогти ХАМАС продовжувати терор проти єврейської держави.

Зазначають, що таліби нібито попросили прохід для “завоювання Єрусалиму”, якщо Іран, Йорданія та Ірак захочуть підтримати їхні війська.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) розпочала другий день своїх військових навчань навколо Тайваню. Сьогодні НВАК відпрацьовує операції з “захоплення влади”, що, за даними Китаю, є “покаранням за сепаратистські дії Тайваню після інавгурації президента острова”.