Театр імені Івана Франка зібрав понад 2,3 млн гривень для ЗСУ

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, завдяки благодійному показу вистави “Конотопська відьма”, зібрав 2 349 000 гривень для українських захисників і захисниць.

4 березня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбувся благодійний показ вистави “Конотопська відьма” за повістю Григорія Квітки-Основ’яненка.

За інформацією театру, квитки продавалися за підвищеними цінами, але в глядацькій залі не було жодного вільного місця.

“Нам вдалося зібрати 2 349 000 гривень. Це суттєво більше, ніж у наш перший благодійний показ вистави. І знову ж таки – це завдяки вам. Всі кошти ми, як і обіцяли, передамо на користь наших захисників і захисниць. Трохи згодом обов’язково розповімо, на що саме ці кошти буде витрачено. Ми глибоко вдячні всім, хто підтримує наші Збройні сили, хто донатить, волонтерить і приходить на наші вистави!” – йдеться у повідомленні театру імені Івана Франка.

Нагадаємо, в грудні минулого року під час благодійного показу цієї ж вистави вдалося зібрати майже 1 770 000 гривень. Їх спрямували на потреби Збройних сил України, а саме на придбання дронів.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.