87-річний житель Черкащини придбав легковий автомобіль для ЗСУ

Джерело: Умань.city

87-річний мешканець Уманського району Черкащини придбав легковий автомобіль та передав його на потреби Збройних сил України.

Про вчинок пенсіонера розповіла уманська волонтерка Лариса Почапська. Вона зазначала, що 87-річний Василь поїхав до Латвії, де колись проживав.

Повертаючись назад, за свої кошти пенсіонер придбав легковий автомобіль, аби передати його ЗСУ.

На кордоні у пенсіонера виникли деякі проблеми, тому його рідні звернулись за допомогою до волонтерів, аби Василь міг на авто в’їхати на територію України.

З допомогою волонтерів всі необхідні документи вдалось оформити і він повернувся додому.

Тут він передав автівку волонтерам. Останні, своєю чергою, допомогли пенсіонеру поспілкуватись з бійцями, яким передадуть автівку.

Військові пообіцяли звітувати і після перемоги приїхати та покатати Василя на машині. Сам він просив не називати його прізвище і розгубився від уваги.

“Хай Бог береже”, –  єдине що пенсіонер передаючи автівку.

Зараз автомобіль віддали на перефарбування, технічне обслуговування і підготовку до відправки.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.