Тейлор Свіфт увійшла до списку найбагатших людей світу

Джерело: BBC News

Американська попзірка Тейлор Свіфт вперше увійшла до світового списку мільярдерів Forbes зі статками 1,1 мільярда доларів.

Співачка й авторка пісень Свіфт увійшла до списку після досягнення статусу мегазірки. Вона виграла шоу на цьогорічній церемонії вручення премії “Греммі”, ставши першою виконавицею, яка чотири рази отримувала нагороду за “альбом року”.

Французький підприємець, який володіє компанією з виробництва предметів розкоші LVMH, Бернар Арно та його родина очолили список із сумою 233 мільярди доларів.

За даними Forbes, у 2024 році – рекордна кількість мільярдерів – 2781. Це на 141 більше, ніж минулого року, і на 26 більше, ніж попередній рекорд, встановлений у 2021 році. 

У Forbes додали, що мільярдери стали багатшими, ніж будь-коли, із загальним статком у 14,2 трильйона доларів.

Мільярдер Ілон Маск займає друге місце у списку, а його статки оцінюють у 195 мільярдів доларів (155 мільярдів фунтів).

Фото: BBC News

Третє місце займає власник Amazon Джефф Безос.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.