«Телеканал «Рада» заблюрив лого шпиталю ім. Пирогова на футболках медиків» – Друзенко
Джерело: Геннадій Друзенко/Facebook
Громадський український активіст Геннадій Друзенко заявив, що телеканал “Рада” у своєму репортажі навмисно приховав лого та напис “Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова” на футболках медиків, щоб “вдати, що на штабі працюють лише військові”.
“Ми вже змирилися, що ви не згадуєте добровольців у своїх репортажах. Але заблюрювати лого та напис Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова на футболках наших медиків, удаючи що на штабі працюють самі військові, – це і є “руський мир по українські”, – обурився він.

Фото: Друзенко

Фото: Друзенко
Водночас активіст додав, що “державний канал остаточно перетворився на засіб низькосортної пропаганди”.
“Трагічна реальність фронтових буднів редагується в угоду владі, яка все більше нагадує тих, проти кого ми воюємо десятий рік поспіль”, – наголосив Друзенко.
- Співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко заявила, що керівник телеканалу “Рада” отримує на місяць 94 тисячі гривень. Тим часом регламентний комітет Верховної Ради провалив проєкт постанови про висвітлення роботи парламенту.
Військові спецпідрозділу Головного управління розвідки Міноборони України вивели з ладу залізничне полотно на тимчасово окупованій території Запорізької області. Рух цією ділянкою, яку ворог використовував для логістики, повністю заблоковано.
За червень загальні втрати живої сили російських окупантів склали 32 420 осіб.
30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.
Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.
Експерти ООН дійшли висновку, що теракт в Оленівці у липні 2022 року організували під керівництвом Міноборони РФ.