«Телеканал «Рада» заблюрив лого шпиталю ім. Пирогова на футболках медиків» – Друзенко
Джерело: Геннадій Друзенко/Facebook
Громадський український активіст Геннадій Друзенко заявив, що телеканал “Рада” у своєму репортажі навмисно приховав лого та напис “Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова” на футболках медиків, щоб “вдати, що на штабі працюють лише військові”.
“Ми вже змирилися, що ви не згадуєте добровольців у своїх репортажах. Але заблюрювати лого та напис Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова на футболках наших медиків, удаючи що на штабі працюють самі військові, – це і є “руський мир по українські”, – обурився він.

Фото: Друзенко

Фото: Друзенко
Водночас активіст додав, що “державний канал остаточно перетворився на засіб низькосортної пропаганди”.
“Трагічна реальність фронтових буднів редагується в угоду владі, яка все більше нагадує тих, проти кого ми воюємо десятий рік поспіль”, – наголосив Друзенко.
- Співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко заявила, що керівник телеканалу “Рада” отримує на місяць 94 тисячі гривень. Тим часом регламентний комітет Верховної Ради провалив проєкт постанови про висвітлення роботи парламенту.
Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.
Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.
Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.
З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.