Tesla хоче почати виробництво нового електромобіля в середині 2025 року – Reuters

Джерело: Reuters

Американська компанія Tesla заявила про плани розпочати виробництво нового електрокара, який нині має кодову назву “Redwood”, у середині 2025 року.

За даними інформагентства, Tesla надіслала постачальникам запрошення до участі в торгах на модель “Redwood” минулого року та прогнозує щотижневий обсяг виробництва таких авто в 10 000 екземплярів.

Вказано, що виробництво “Redwood” може розпочатися у червні 2025 року.

Як розповіли у виданні, генеральний директор Tesla Ілон Маск вже давно “розпалює апетити прихильників” та інвесторів до доступних електромобілів і самокерованих роботаксі, які, як передбачається, будуть створені на більш дешевих електромобільних платформах нового покоління.

Ці моделі, включно з автомобілем початкового рівня вартістю 25 000 доларів, дозволять йому конкурувати з дешевшими бензиновими автомобілями та зростаючою кількістю недорогих електромобілів, таких як ті, які виробляє китайська BYD.

В останньому кварталі 2023 року BYD випередила Tesla як найкращого у світі виробника електромобілів, йдеться в матеріалі.

Спершу Маск пообіцяв побудувати автомобіль вартістю 25 000 доларів у 2020 році, пізніше він відмовився від цього плану, але потім знову відновив його.

Найдешевша пропозиція Tesla, седан Model 3, нині має початкову ціну в США 38 990 доларів.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.