TikTok посилить боротьбу з фейковими новинами перед виборами в ЄС

Джерело: Reuters

Соціальна медіаплатформа TikTok в середу, 14 лютого, заявила, що посилить боротьбу з фейковими новинами та операціями прихованого впливу напередодні виборів в ЄС.

Уряди та політики в усьому світі стурбовані поширенням дезінформації та використанням дипфейків, створених штучним інтелектом, для впливу на вибори та особливо через роль платформ соціальних мереж.

За даними компанії, близько 30% депутатів Європейського парламенту використовують TikTok.

“Наступного місяця ми запустимо вбудований додаток Центру виборів місцевою мовою для кожної з 27 окремих держав-членів ЄС, щоб люди могли легко відокремити факти від вигадки”, — сказав у своєму блозі керівник відділу довіри та безпеки TikTok EMEA Кевін Морган.

Компанія працювала з перевірками новин, щоб створювати навчальні відео про виборчий процес і дезінформацію через виборчі центри під час національних виборів у попередні роки.

Морган додав, що TikTok, який наразі співпрацює з дев’ятьма організаціями перевірки фактів у Європі, планує розширити свою мережу перевірки фактів і запустити цього року дев’ять додаткових кампаній медіаграмотності.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.