TikTok посилить боротьбу з фейковими новинами перед виборами в ЄС

Джерело: Reuters

Соціальна медіаплатформа TikTok в середу, 14 лютого, заявила, що посилить боротьбу з фейковими новинами та операціями прихованого впливу напередодні виборів в ЄС.

Уряди та політики в усьому світі стурбовані поширенням дезінформації та використанням дипфейків, створених штучним інтелектом, для впливу на вибори та особливо через роль платформ соціальних мереж.

За даними компанії, близько 30% депутатів Європейського парламенту використовують TikTok.

“Наступного місяця ми запустимо вбудований додаток Центру виборів місцевою мовою для кожної з 27 окремих держав-членів ЄС, щоб люди могли легко відокремити факти від вигадки”, — сказав у своєму блозі керівник відділу довіри та безпеки TikTok EMEA Кевін Морган.

Компанія працювала з перевірками новин, щоб створювати навчальні відео про виборчий процес і дезінформацію через виборчі центри під час національних виборів у попередні роки.

Морган додав, що TikTok, який наразі співпрацює з дев’ятьма організаціями перевірки фактів у Європі, планує розширити свою мережу перевірки фактів і запустити цього року дев’ять додаткових кампаній медіаграмотності.

Дослідження австралійських науковців підтвердило, що отрута медоносних бджіл здатна ефективно знищувати клітини раку молочних залоз менш ніж за 60 хвилин, не пошкоджуючи при цьому здорові клітини.

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – міністерка юстиції Ольга Стефанішина оголосила про завершення своєї каденції на посаді, висловивши вдячність за можливість служити державі та наголосила, що курс України на членство в ЄС і НАТО вже визначений і є незворотним.

Влада польського міста Кельце висловила повну солідарність з Вінницею, засудивши російську дронову атаку у ніч на 16 липня. Удар, серед іншого, знищив заклад компанії Barlinek, штаб-квартира якої знаходиться в Кельцях.

Європол повідомив про знешкодження російського хакерського угруповання NoName057(16), яке причетне до кібератак по всій Європі. Внаслідок масштабної операції під кодовою назвою Eastwood вдалося вивести з ладу понад 100 серверів угруповання у різних країнах світу.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 16 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 112 бойових зіткнень.