Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного хлопчика з Маріуполя

Джерело: пресслужба МЗС

Українська співачка Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного хлопчика із Маріуполя, де він писав про своє життя у підвалі під час захоплення міста російськими військами.

Фото: МЗС

“Українська співачка Тіна Кароль під час зустрічі з Папою Римським Франциском у Ватикані передала оригінал щоденника 9-річного Єгора з Маріуполя”, – йдеться в дописі.

Як зазначили у відомстві, хлопчик вів щоденник, коли жив протягом місяця у підвалі свого будинку під час захоплення міста російськими військами. У щоденнику Єгор описав своє життя у “суцільній темряві”.

Фото: МЗС

Фото: МЗС

“Він писав про свою рану на спині, поранення матері та сестри, також малював картинки людей зі зброєю, тіла загиблих, що лежать на вулицях, зруйновані будинки, вибухи та танки”, – мовиться в повідомленні.

Фото: МЗС

У МЗС додали, що cпівачка передала щоденник Папі Римському за побажанням сімʼї Єгора. Щоденник був заздалегідь оцифрований для подальшої розробки NFT, щоб виставити його як лот на аукціон електронного мистецтва.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.