Tinder посилить верифікацію користувачів через шахрайство з ШІ

Джерело: Bloomberg

Tinder планує посилити процес верифікації користувачів у декількох країнах через зростання випадків шахрайства. Зловмисники для цього залучають штучний інтелект.

Покращену функцію верифікації вже успішно протестували в Австралії та Новій Зеландії. Протягом наступних тижнів та місяців платформа планує розгорнути її у США, Великій Британії, Бразилії та Мексиці.

Тепер для проходження верифікації користувачам буде потрібно надати фото свого водійського посвідчення або відео зі своїм обличчям. Це дозволить перевірити дату народження та підтвердити відповідність обличчя на відео з фотографіями профілю.

Весь процес верифікації займе лише кілька хвилин. Якщо користувач успішно пройде верифікацію – на його профілі з’явиться синя галочка.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.