Reddit уклала угоду, що ШІ навчатимуть на контенті платформи – ЗМІ

Джерело: Bloomberg

Соціальна мережа Reddit уклала угоду на суму 60 млн доларів з невідомою компанією зі штучного інтелекту (ШІ), щоб дозволити їй тренувати свої моделі на контенті мережі.

Відомо, що минулого року доходи Reddit перевищили 800 млн доларів, що на 20% більше, ніж у 2022 році, за словами осіб, знайомих з ситуацією. Використання хвилі зацікавленості інвесторів у технології штучного інтелекту може стати важливим кроком для Reddit.

Компанії зі штучного інтелекту, які потребують даних для навчання своїх систем, укладають угоди про ліцензування даних з провайдерами контенту, що може стати новим джерелом доходу для останніх.

Наприклад, OpenAI, розробник ChatGPT, веде переговори з видавцями, такими як CNN, Fox Corp. і Time, щоб ліцензувати їхні матеріали для навчання своїх систем штучного інтелекту. Це дозволить їм отримати більш точні, актуальні та релевантні дані для своїх ШІ-ботів.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.