ТО Севастополь масовано атакували БпЛА: пошкоджено підстанцію, місто залишилось без світла

Джерело: окупаційний “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв та міноборони РФ

У ніч на 17 травня ТО Севастополь атакували безпілотники. Пошкоджень зазнала місцева електрична підстанція, місто залишилось без світла.

За твердженням окупантів, на підстанцію “Севастополь” впали уламки збитих безпілотників, внаслідок чого припинила роботу частина обладнання.

Згодом Развожаєв повідомив, що для відновлення роботи підстанції знадобиться “більше часу”. Попередньо – кілька діб.

“Поки проводяться відновлювальні роботи, місто не може отримувати достатню кількість електроенергії. Відповідно, будуть точкові відключення світла. Про те, коли і в яких районах міста будуть відключати електроенергію, будуть інформувати комунальні служби”, – зазначив окупант.

Він додав, що через ситуацію в енергосистемі вирішено скасувати навчання у школах, закладах середньої профосвіти та дитсадках.

Додамо, що за повідомленням ворожого міноборони, цієї ночі РФ та окуповані РФ території нібито атакували понад сотня безпілотників. Всі, за повідомлення відомства, начебто були збиті або перехоплені.

Мовиться про  51 БпЛА над ТО Кримом, 44 над Краснодарським краєм, 6 над Бєлгородщиною та один над Курською областю. Щобільше, міноборони РФ повідомило про знищення 6 морських БпЛА у Чорному морі.

В РФ завербовані на війну засуджені починають повертатися додому. Експерти припускають, що після війни проти України на Росію очікує різкий стрибок злочинності, що може коштувати країні до 0,6% ВВП або близько 1 трлн рублів.

Міністр закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Сон під час зустрічі з помічником держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніелем Крітенбрінком, заявив, що В’єтнам вважає США “стратегічно важливим партнером” та планує зміцнювати партнерські відносини з Білим домом для “сприяння розвитку Всеосяжного стратегічного партнерства”.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.