Трамп переміг на перших республіканських праймеріз в штаті Айова

Джерело: Reuters

Колишній президент США Дональд Трамп здобув перемогу на перших у 2024 році праймеріз від Республіканської партії в штаті Айова, набравши 51% голосів.

Губернатор Флориди Рон ДеСантіс посів друге місце – 21,3%, а колишня постійна представниця США при ООН Ніккі Гейлі третє – 19,1%.

Фото: Reuters

Перевага Трампа значно перевищила попередній рекорд Боба Доула в 12,8% у 1988 році.

“ДЯКУЮ АЙОВА, Я ВАС УСІХ ЛЮБЛЮ!!!” – зазначив Трамп.

Штат Айова першим провів голосування за політика, який має представляти Республіканську партію під час виборів президента США восени.

Нагадаємо, що згідно з опублікованим у середу, 10 січня, опитуванням Reuters/Ipsos, 35% американців проголосували б за чинного президента США Джо Байдена, такий самий відсоток тих, хто має намір проголосувати за його суперника-республіканця Дональда Трампа.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.