Трамп вніс $175 млн застави, щоб запобігти арешту активів у штаті Нью-Йорк

Джерело: The Washington Post

Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу на $175 млн, щоб влада штату Нью-Йорк не арештувала його активи, зокрема нерухомість на Магнетоні в процесі оскарження ним вироку по справі цивільного шахрайства.

“Внесення застави експрезидентом було необхідним, аби генеральна прокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс не ініціювала юридичних заходів щодо відчуження його власності”,- йдеться в повідомленні.

Трамп вніс заставу за рішенням апеляційного суду, який минулого тижня зменшив її розмір до $175 млн. Однак якщо експрезидент не виграє апеляції, він все одно має виплатити штраф у понад $450 млн за рішенням цивільного суду.

Довідка. Суддя Верховного суду штату Нью-Йорк Артур Енгорон визнав Дональда Трампа, його дорослих синів, а також Trump Organization та двох її керівників винними у використанні незаконних дій з метою обману ділових партнерів. Зокрема, було встановлено, що відповідачі вдалися до шахрайства та завищили вартість свого капіталу на $2,2 млрд.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.