Трамп заявив, що «бомбив би Москву, якби Росія вторглася в Україну» – WP

Джерело: The Washington Post

Колишній президент США Дональд Трамп під час зустрічі з донорами зробив кілька гучних заяв, зокрема сказав, що “бомбив би Москву, якби Росія вторглась в Україну”.

За словами донорів, які були присутні на одному заході, Трамп припустив, що “бомбив би Москву та Пекін, якби Росія вторглася в Україну або Китай вторгся в Тайвань”, чим здивував деяких присутніх.

Також на початку цього місяця Дональд Трамп зустрівся з деякими провідними донорами країни й розповів групі, що бізнесмен нещодавно запропонував 1 мільйон доларів на його президентську кампанію та хотів пообідати, але Трамп відповів йому:

“Я не обідаю. Ви повинні заробити 25 мільйонів доларів”.

Бізнесмен традиційно давав від 2 до 3 мільйонів доларів республіканцям, однак він сказав, що Трамп хотів внесок у розмірі 25 або 50 мільйонів доларів, інакше він не буде “дуже щасливий”.

Також за словами 11 донорів, радників та інших близьких до колишнього президента осіб, які на умовах анонімності розповіли про збір коштів, ці слова є лише одним із прикладів сміливих прохань Трампа про великі грошові внески в останні місяці. 

Під час однієї з недавніх зустрічей, Трамп попросив керівників нафтової промисловості зібрати 1 мільярд доларів для його кампанії та сказав, що зібрання такої суми буде “угодою”, враховуючи, скільки грошей вони заощадять, якщо його оберуть президентом.

Також, за даними WP, під час останніх зустрічей з донорами він неодноразово просив їх надати мільйони доларів, не вказуючи, куди їх спрямують.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.

США прийняли рішення зупинити постачання ракет Patriot іншим країнам, аби пришвидшити виконання замовлення України.