Трамп завадив Сенату США схвалити угоду щодо надання допомоги Україні – WP

Джерело: The Washington Post

За даними ЗМІ, експрезидент США Дональд Трамп та його соратники стали на заваді Сенату щодо ухвалення фінансування, яке, зокрема, передбачає надання Україні понад 61 млрд доларів.

Про позицію Трампа на закритій зустрічі розповів сенатор-республіканець Мітч Макконнелл, який підтримує допомогу Україні.

За його словами, республіканці у Сенаті були близькі до ухвалення угоди, “неохоче” погодившись пов’язати допомогу Україні з виділенням коштів на захист американського кордону.

Однак Трамп активно критикував це рішення, внаслідок чого думка багатьох республіканців змінилась, і тепер угоду знову переглядають.

“Те, над чим зараз працює Сенат, не буде корисним з точки зору безпеки кордону. Єдина надія забезпечити безпеку американського кордону – голосування за мене”, – заявив Трамп 25 січня.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.