Третій день Україна просить аварійну допомогу через підвищене споживання електроенергії

Джерело: пресслужба НЕК “Укренерго”

24 серпня у НЕК “Укренерго” третій день поспіль запросили аварійну допомогу в електроенергії. У компанії закликали зменшити навантаження на енергосистему.

У деяких регіонах хмарність заважає сонячним електростанціям працювати на повну потужність.

Окрім того, РФ не припиняє терористичних атак по об’єктах енергетичної інфраструктури. Зокрема через обстріл росіян тимчасово припинила роботу одна з теплових електростанцій.

У пресслужбі пояснили, що можливості інших електростанцій з виробітку електроенергії обмежені, оскільки триває підготовка до великих навантажень взимку.

Усі ці фактори суттєво обмежують можливість забезпечувати зростаюче споживання, особливо у вечірні години 16:00 до 23:00. Для забезпечення підвищеного попиту на електроенергію доводиться застосовувати останній і найдорожчий захід екстреного реагування — аварійну допомогу, — мовиться у повідомленні.

У компанії закликали допомогти енергосистемі пройти цей складний період. Та особливо у період з 16:00 до 23:00 ощадливо споживати електроенергію:

  • вимкнути кондиціонер;
  • перенести користування електроприладами на ранок або ніч;
  • не вмикати одночасно всі прилади;
  • вимикати світло.

Зауважимо, 22 та 23 серпня “Укренерго” також повідомляло про залучення аварійної допомоги з-за кордону.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності