Туркменська авіакомпанія зупиняє польоти до Москви з міркувань безпеки
Джерело: Reuters
У середу, 2 серпня, флагманська авіакомпанія Туркменістану зупинила польоти до Москви через міркування щодо безпеки після атак безпілотників на російську столицю.
“У зв’язку з ситуацією в московській повітряній зоні та на основі оцінки ризиків з метою забезпечення безпеки польотів всі рейси Turkmenistan Airlines за маршрутом Ашхабад-Москва-Ашхабад будуть припинені”, – йдеться в повідомленні авіакомпанії.
Авіакомпанія Turkmenistan Airlines повідомила, що тепер літатиме до Казані, яка знаходиться більш ніж за 700 км на схід від Москви.
Атаки безпілотників змусили ненадовго закрити Внуково, один із московських аеропортів, але згодом він відновив повноцінну роботу.
- Після атак БпЛА на Москву російські депутати запропонували розпочати підготовку громадян, які б допомагали сусідам у випадку нових атак безпілотників. До корпусу “Народних захисників” пропонують залучити щонайменше 100 000 осіб.
- В Інституті вивчення війни прокоментували атаки БпЛА на Москву вночі 1 серпня. На думку фахівців, Кремлю буде важко заспокоїти населення щодо подібних атак у Росії.
- У ніч на 30 липня Москву також атакували безпілотники, які поцілили у “Москва-Сіті”.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.
У Павлограді російські окупанти знищили базу Медичного Добровольчого Батальйону “Госпітальєри”. Про це повідомила засновниця батальйону, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” та медикиня-доброволиця Яна Зінкевич. Вона також оголосила про збір коштів для створення нової бази батальйону.
24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.
Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.
Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.