Туркменська авіакомпанія зупиняє польоти до Москви з міркувань безпеки
Джерело: Reuters
У середу, 2 серпня, флагманська авіакомпанія Туркменістану зупинила польоти до Москви через міркування щодо безпеки після атак безпілотників на російську столицю.
“У зв’язку з ситуацією в московській повітряній зоні та на основі оцінки ризиків з метою забезпечення безпеки польотів всі рейси Turkmenistan Airlines за маршрутом Ашхабад-Москва-Ашхабад будуть припинені”, – йдеться в повідомленні авіакомпанії.
Авіакомпанія Turkmenistan Airlines повідомила, що тепер літатиме до Казані, яка знаходиться більш ніж за 700 км на схід від Москви.
Атаки безпілотників змусили ненадовго закрити Внуково, один із московських аеропортів, але згодом він відновив повноцінну роботу.
- Після атак БпЛА на Москву російські депутати запропонували розпочати підготовку громадян, які б допомагали сусідам у випадку нових атак безпілотників. До корпусу “Народних захисників” пропонують залучити щонайменше 100 000 осіб.
- В Інституті вивчення війни прокоментували атаки БпЛА на Москву вночі 1 серпня. На думку фахівців, Кремлю буде важко заспокоїти населення щодо подібних атак у Росії.
- У ніч на 30 липня Москву також атакували безпілотники, які поцілили у “Москва-Сіті”.
23 січня на пресконференції в Давосі президент Польщі Анджей Дуда заявив, що “має право закликати запросити Україну до НАТО”.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що після успішної Харківської операції восени 2022 року російським військам не дали втекти. Генерал пояснив, що на той момент українська армія була виснажена після місяця постійних боїв.
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України додало російського письменника Алєксандра Пєлєвіна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час дискусії в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що союзники НАТО підтверджують готовність до вступу України в Альянс, однак це стане можливим лише після досягнення стійкого миру.
Україна та Швеція домовилися про спільні проєкти в оборонно-промисловій сфері, включно з виробництвом бронетехніки, боєприпасів та розвитком далекобійних спроможностей.