Туркменська авіакомпанія зупиняє польоти до Москви з міркувань безпеки

Джерело: Reuters

У середу, 2 серпня, флагманська авіакомпанія Туркменістану зупинила польоти до Москви через міркування щодо безпеки після атак безпілотників на російську столицю.

“У зв’язку з ситуацією в московській повітряній зоні та на основі оцінки ризиків з метою забезпечення безпеки польотів всі рейси Turkmenistan Airlines за маршрутом Ашхабад-Москва-Ашхабад будуть припинені”, – йдеться в повідомленні авіакомпанії.

Авіакомпанія Turkmenistan Airlines повідомила, що тепер літатиме до Казані, яка знаходиться більш ніж за 700 км на схід від Москви.

Атаки безпілотників змусили ненадовго закрити Внуково, один із московських аеропортів, але згодом він відновив повноцінну роботу.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.