Twitter після ребрендингу на X розблокував Каньє Веста

Джерело: The Washington Post.

Twitter, який тепер називається X, відновив доступ до облікового запису американського репера Каньє Веста (Ye). Його заблокували у грудні 2022 року через публікацію зображання свастики в поєднанні із зіркою Давида.

Акаунт Ye налічує понад 31 млн підписників. Проте він не матиме права монетизувати його, а біля публікацій не відображатиметься реклама.

Раніше гендиректор соцмережі Ілон Маск заявляв, що виступає “абсолютистом свободи слова”. Він висловився проти блокування акаунта Веста.

“Я старався як міг. Попри це він знову порушив наше правило щодо підбурювання до насильства. Обліковий запис буде зупинено”, — писав тоді Маск.

Відновлення облікового запису відбулося після того, як Каньє Вест пообіцяв, що більше не використовуватиме платформу для поширення антисемітської чи будь-якої іншої ворожої лексики.

Також раніше відновили акаунт експрезидента США Дональда Трампа після опитування близько 14,8 млн користувачів Twitter. З них яких 51,8% проголосували за відновлення. Утім Трамп не повернувся у Twitter, залишившись у власній соцмережі Truth Social.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.