У 2023 році дунайські порти збільшили перевалку вантажів більш ніж удвічі

Джерело: Денис Шмигаль у Telegram

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що у 2023 році дунайські порти збільшили перевалку вантажів більш ніж удвічі.

За його словами, Україна продовжує розширювати логістику, адже експорт є однією з опор стійкості нашої держави.

“У 2023 році дунайські порти збільшили перевалку вантажів більш ніж удвічі. За цей же час кількість кораблів, які зайшли в Рені, Ізмаїл та Усть-Дунайськ, порівняно з минулим роком збільшилася на 54%. Тут нашим ключовим партнером є Румунія. 11% вартості українського експорту припадає саме на цю країну”, – зазначив Денис Шмигаль.

Відтак додав, що спостерігається надзвичайно позитивна динаміка двосторонніх торгових взаємин, і очікується, що до кінця року українсько-румунський товарообіг збільшиться до 4 млн тонн.

Сьогодні Київ отримав допомогу від Вільної землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна. Зокрема, Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та шість автомобілів.

Результати дослідження групи вчених із китайського Хуачжунського університету науки та технологій показали, що люди з низьких соціально-економічних верств більш ніж утричі частіше зіштовхуються з раннім розвитком деменції – до 65 років.

Єврокомісія оголосила про призначення 4 мільйонів євро для підтримки медичного обслуговування українських переселенців. Йдеться про громадян, які скористалися можливостями Директиви тимчасового захисту ЄС в межах програми EU4Health.

На Чернігівщині російські окупанти атакували з дрона автомобіль старости прикордонної громади.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.