У 2023 році Сили оборони збили 45 російських літаків

Джерело: аналітики UA War Infographics

Відповідно до даних аналітиків UA War Infographics, у 2023 році військовослужбовці Збройних сил України вполювали 45 російських бойових літаків.

Водночас січень зазначили як найбільш результативний місяць для оборонців. Тоді вдалося знищити десять ворожих цілей.

Відтак, з січня по червень включно знищили загалом 31 літак. Вже у жовтні армійці знищили шість літаків, у листопаді – ще два, та у грудні – шість російських винищувачів.

Тоді як минулими місяцями ЗСУ, видається, почали полювати за ними, вважають аналітики.

Джерело: uawarinfographics

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.