У 2026 році запланована прем’єра серіалу «Гаррі Поттер»

Джерело: Hypebeast

Головний виконавчий директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав повідомив, що прем’єра серіалу про Гаррі Поттера запланована на 2026 рік.

Виконавчий директор також розповів, що він, програмний президент телевізійного каналу HBO Кейсі Блойс і голова Warner Bros. Television Ченнінг Дангі кілька тижнів тому обговорили телешоу з авторкою “Гаррі Поттера” Джоан Роулінг. 

“Ми провели трохи реального часу з Джей Кей та її командою. Обидві сторони просто в захваті від відновлення цієї франшизи. Наші розмови були чудовими, і ми не могли бути більш схвильованими тим, що нас чекає попереду. Ми не можемо дочекатися, щоб поділитися десятиріччям нових історій із шанувальниками по всьому світу на Max”, – сказав Заслав.

Майбутній серіал складатиметься з семи сезонів, кожен з яких охоплюватиме одну книгу з серії книг Роулінг. Основний акторський склад поки не оголошений.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.

Польські аграрії завершили блокування найбільшого вантажного пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, який з’єднує Польщу з Україною. Протест тривав з 9 лютого і закінчився 22 квітня о 13:00.