У 47 населених пунктах Харківщини оголосили примусову евакуацію родин з дітьми
Джерело: Олег Синєгубов/Telegram
Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що сьогодні, 11 квітня, на Раді оборони області ухвалили рішення щодо примусової евакуації родин із дітьми у 47 прифронтових населених пунктах.
Також вже визначено маршрути евакуації та заброньовано місця тимчасового проживання людей.
Синєгубов зазначив, що примусова евакуація стосується лише близьких до російського кордону населених пунктів – Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів. В ОДА зазначають, що у визначених місцях проживають 182 дитини.
- Члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану ухвалили рішення про примусову евакуацію дітей у двох територіальних громадах Сумської області.
- Попри часті обстріли міський голова Харкова Ігор Терехов стверджує, що ні влада, ні військові на сьогодні не бачать необхідності евакуації мешканців з міста. Він зазначає, що евакуація вже відбувається з області, але багато людей приїжджає саме до Харкова.
- Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, чи зможуть російські війська окупувати місто Харків.
Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.
У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.
У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.
Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.