У британській розвідці прокоментували звільнення російського генерала Попова
Джерело: Twitter міноборони Великої Британії
У британській розвідці прокоментували звільнення російського генерала Івана Попова, який командував 58-ю загальновійськовою армією РФ у війні проти України.
Фахівці зауважили, що Росія регулярно звільняла командирів з початку вторгнення в Україну, однак звільнення Попова було через його критику вищого військового командування РФ, а не через погану роботу.
У відео, яке він записував для своїх військових та яке просочилось у соцмережі, Попов різко критикував керівництво міноборони РФ. Він сказав, що воно “вдарило нас з тилу, жорстко обезголовивши армію у найважчий та напружений момент”.
Такі коментарі Попова є свідчення серйозного невдоволення багатьох офіцерів до вищого військового командування Росії. Скарги Попова у багатьох моментах схожі зі скаргами очільника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина до міноборони РФ під час його заколоту 24 червня.
“Пряма критика з боку підлеглих, ймовірно, стане все більшою проблемою для міністра оборони Сергія Шойгу та начальника Генштабу генерала Герасимова”, – резюмували у розвідці.
- Високопоставлений російський генерал Іван Попов, який командує військами РФ на окупованому півдні України, заявив, що його раптово звільнили з посади після того, як він звинуватив російське міноборони у зраді та недостатній підтримці.
Лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко підготував чергову партію техніки для фронтових бригад. Також п’ятий президент оголосив винагороду за першого полоненого найманця з Північної Кореї.
14 листопада Надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук повідомив, що в Україні запустять ізраїльську систему раннього сповіщення про повітряні тривоги.
У місті Торецьк в Донецькій області залишається близько 800 цивільних осіб, дітей серед них немає.
16 листопада глава США Джо Байден планує провести зустріч з лідером Китаю Сі Цзіньпіном під час глобального саміту у Перу. Це стане для Байдена останньою можливістю кинути виклик китайському президенту безпосередньо щодо хакерських атак, погроз проти Тайваню, порушень прав людини та підтримки вторгнення Росії в Україну.
Проживання на окупованій території нерідко змушує людей робити складний вибір на користь отримання російського паспорта….