У Чернівці на кінофестиваль “Миколайчук OPEN” приїхав голівудський актор Вігго Мортенсен

Джерело: “Суспільне Чернівці

У Чернівці у день відкриття кінофестивалю “Миколайчук OPEN” прибув голівудський актор та тричі номінант на “Оскар” Вігго Мортенсен. На церемонії відкриття покажуть його фільм “Мертві не завдають болю”, який має стати головною подією першого дня заходу.

Фото: “Суспільне Чернівці”

Віго Мортенсен є режисером фільму, сценаристом та грає одну з головних ролей. Стрічку показували лише на декількох кінофестивалях. Він вийшов у широкий кінопрокат у декількох країнах світу у травні.

У центрі сюжету фільму історія кохання під час Громадянської війни у 1860-х роках у США.

Хто такий Мортенсен

Вігго Мортенсен, американський актор данського походження, найбільше відомий за роллю Арагорна у фільмі “Володар перснів”. Його тричі номінували на премію “Оскар” у 2008, 2017 та 2019 роках.

Фото: IMDb

Актор публічно підтримав Україну Вігго Мортенсен, наприклад, він нещодавно записав відео у футболці з українським тризубом під час кінофестивалю у Глазго. Мортенсен належить до числа голлівудських зірок, які висловили свою солідарність з українським народом.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.