У Червоному морі хусити атакували судно США з гуманітарною допомогою

Джерело: Центральне командування США у Twitter.

19 лютого хусити напали на американський корабель, який перевозив гуманітарну допомогу. Підтримувані Іраном терористи-хусити випустили дві протикорабельні балістичні ракети по балкеру Sea Champion під грецьким прапором, який належить США і направлявся до порту Аден у Ємені.

Також зазначається, що одна з ракет вибухнула біля судна, спричинивши незначні пошкодження.

Урядові представники також підкреслюють, що екіпаж судна не змінив свій курс та продовжив перевезення зерна до Адену в Ємені для блага місцевого населення.

Центральне командування США наголошує, що за останні п’ять років судно Sea Champion 11 разів доставляло гуманітарну допомогу в Ємен.

У контексті поглибленої потреби в гуманітарній допомозі через конфлікт в Ємені, який вважається однією з найбільших гуманітарних криз у світі, зазначається, що агресія хуситів у регіоні поглиблює ці проблеми.

Повідомлення також виражає відданість протидії злочинній діяльності хуситів, яка безпосередньо загрожує імпорту продовольства і гуманітарної допомоги в Ємен.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.