У Червоному морі п’ять безпілотників хуситів збили літак США та військовий корабель

Джерело: The Jerusalem Post

Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM) повідомило, що у вівторок, 27 лютого, літаки США та військовий корабель коаліції збили п’ять ударних безпілотників у Червоному морі, які вилетіли з районів, контрольованих хуситами в Ємені.

У заяві CENTCOM в середу, 28 лютого, зазначено, що безпілотники “представляли безпосередню загрозу для торговельних суден, ВМС США та кораблів коаліції в регіоні”.

У вівторок хусити заявили, що вони можуть переглянути свої ракетні атаки та атаки безпілотників на міжнародне судноплавство в Червоному морі лише після того, як Ізраїль припинить свою “агресію” в Секторі Гази.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.