У четвер повз Землю пролетить астероїд розміром зі 100 ляльок Барбі – NASA

Джерело: The Jerusalem Post

Астероїд розміром понад 100 ляльок Барбі має пролетіти повз Землю у четвер, 27 липня, згідно з астероїдним трекером NASA.

Згідно з максимальними оцінками NASA, ширина астероїда становить близько 30 метрів. 

Відповідно до офіційних вимірювань стандартна висота ляльки Барбі становить трохи понад 29 сантиметрів. Отже, підрахувавши, можна виявити, що астероїд має діаметр приблизно 100 ляльок Барбі, якщо не більше.

Ще один астероїд також має пролетіти повз Землю 27 липня, діаметром 94 метри. Ці астероїди не впадуть на Землю та не становлять жодної загрози для людей.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.