У декількох містах Австрії з’явились полички з українською літературою
Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України
У межах благодійної акції “Українським дітям – українську книгу” одразу у декількох містах Австрії з’явились полички з українською літературою.
Відтак, книжкові полички з’явились в українській бібліотеці парафії Св. Варвари у Відні, у центрі допомоги українським жінкам з дітьми Verein Matusya та в благодійній організації Beregynja At.
Також книжки вирушили до Українського Центру Зальцбурга, української громади Тріоль в Інсбруку та до благодійної організації Dia Help у Фінкенберг.
Нагадаємо, що з 15 березня 2022 року Державний комітет телебачення і радіомовлення України спільно з Офісом президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України започаткували благодійну акцію “Українським дітям – українську книгу”.
Метою акції є безоплатне забезпечення дітей вимушених переселенців українськими підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою.
У межах акції вже передано сотні тисяч примірників українських книжок волонтерським центрам в українських містах та країнах Європи, де зараз проживають вимушено переміщені особи.
- У 2024 році видатки Державного бюджету на Український інститут книги (УІК) буде збільшено майже у п’ять разів.
- 15 вересня відбулась презентація видання “Все буде Україна! Золотий фонд нації”, у якому зібрано розповіді про героїв, що загинули під час російсько-української війни.
- У Києві презентували книгу Олександра Скрипника “Спецоперація “Некро”. Розсекречені історії з архіву розвідки” про досі невідомі епізоди спецоперацій радянських спецслужб проти визначних українських діячів.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.
2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.
1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.
У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.