У «Дії» більше як 10 тисяч моряків отримали кваліфікаційні документи

Джерело: віцепрем’єр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров Telegram

На порталі держпослуг “Дія” більше як 10 тисяч моряків скористалися послугами надання кваліфікаційних документів. Загалом вони отримали за п’ять місяців понад 11 300 кваліфікаційних документів.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зауважив, що процес дипломування моряків в Україні раніше вважався одним із найкорумпованіших. Реформи на порталі “Дія” стали ефективним засобом спрощення процедур та зменшення корупційних ризиків, пов’язаних зі здобуттям кваліфікаційних документів.

На сьогодні розробляються нові сервіси для моряків. Наприклад, через декілька місяців на порталі “Дія” буде можливість замовлення Послужної книжки моряка зі зручною системою оплати та доставки.

У відповідь на запитання про те, чому ці зміни є важливими, Федоров підкреслив, що це дозволяє морякам уникати сплати хабарів та отримувати необхідні документи швидко та зручно через кілька кліків на порталі “Дія”.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

За даними ЗМІ вже у квітні в Україні відкриються магазини іспанського бренду Zara, які не працювали від початку повномасштабного вторгнення РФ.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.