У Дніпрі оголосили підозру лікарям, які прооперували дитині здорову руку
Джерело: Дніпропетровська обласна прокуратура
У Дніпрі повідомили про підозру двом травматологам-хірургам, які прооперували 8-річному хлопчику здорову руку.
У вересні 2022 року до медичного закладу звернулася мати з дитиною, у якої був перелом правого передпліччя. Пацієнту наклали гіпсову пов’язку та призначили контрольний огляд через місяць.
Під час повторного огляду лікарі зазначили, що перелом нібито зрісся неправильно й наполягли на операції. 1 листопада 2022 року двоє травматологів-хірургів, які раніше оглядали дитину, здійснили хірургічне втручання. Однак зробили вони це на іншій, здоровій руці дитини, фактично спричинивши її перелом.
Після перевезення хлопчика до післяопераційної палати мати помітила, що прооперовано не ту руку. Рідні одразу перевели дитину до іншого медичного закладу, де їй надали необхідну медичну допомогу з реабілітацією.
Судово-медична експертиза встановила, що об’єктивних медичних показань для проведення операції взагалі не було.
Унаслідок грубого порушення стандартів надання медичної допомоги дитині заподіяно тілесні ушкодження середньої тяжкості. Лікарям повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 140 КК України.
- У Дніпрі хірургиню підозрюють у неналежному виконанні професійних обов’язків, що спричинило смерть 11-річної дитини.
- До суду направили обвинувальний акт стосовно хірурга-онколога з Дніпропетровщини, який залишив у тілі пацієнтки хірургічну серветку.
- Приморська окружна прокуратура Одеси скерувала до суду справу стосовно лікаря-інфекціоніста. Його звинувачують у смерті 18-річного курсанта.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.