У Дніпропетровській ОВА повідомили про наслідки ракетного удару

Джерело: очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

За даними місцевої влади, унаслідок атаки руйнування зафіксовані і Павлоград, Тернівці та Юр’ївській громаді області.

Зокрема пошкоджено промислове підприємство, 16 приватних будинків і 5 дачних. Зачепило церкву. Побите й авто.

“Триває обстеження уражених територій”, – додав Лисак.

Раніше очільник Дніпропетровщини повідомляв, що внаслідок ракетного удару по Павлограді загинула одна людина, ще четверо – поранені.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.